Biežāk uzdotie jautājumi

Lai padarītu brauciena plānošanu vienkāršāku, mēs esam apkopojuši atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem. Šī sadaļa sniegs Tev visu nepieciešamo informāciju, lai laivošanas pieredze būtu neaizmirstama – no atbildēm uz drošības jautājumiem līdz detalizētai informācijai par mūsu pakalpojumiem.

Nav obligāti nepieciešama iepriekšēja pieredze laivošanā. Mūsu laivas ir paredzētas gan iesācējiem, gan pieredzējušiem laivotājiem. Mēs nodrošinām visaptverošu instruktāžu, sniedzam noderīgu informāciju un ieteiksim maršrutus atbilstoši Tavām prasmēm un vēlmēm.
Jā, mēs piedāvājam pilnu laivu transportēšanu – gan līdz laivošanas sākuma vietai, gan savācām laivas no finiša vietas. Šis pakalpojums padara Tavu laivošanas pieredzi vēl ērtāku un bezrūpīgāku.
Protams, mēs piedāvājam grupu rezervācijas. Sazinies ar mums, lai pārrunātu grupas vajadzības un iespējas, kā arī uzzinātu par īpašiem grupu piedāvājumiem.
Mūsu laivu nomā drošība ir prioritāte. Mēs nodrošinām katru klientu ar glābšanas vestēm un sniedzam detalizētas drošības instrukcijas, lai garantētu drošu un patīkamu laivošanas pieredzi.
Dažos maršrutos ir pieejamas labiekārtotas naktsmītnes. Ja izvēlies divu dienu maršrutu, mēs ar prieku ieteiksim arī piemērotas vietas nakšņošanai dabā.
Rezervāciju var atcelt, ievērojot mūsu atcelšanas nosacījumus. Lūdzu, sazinieties ar mums, lai iegūtu sīkāku informāciju par atcelšanas politiku un procedūru.
Ideāls laiks laivošanai ir no pavasara līdz agram rudenim, tomēr, ja esi piedzīvojumu mīlētājs, droši vari plānot braucienu arī ārpus šīs sezonas. Mūsu komanda var palīdzēt sagatavoties braucienam jebkurā laikā.
Jā, mēs piedāvājam laivu piegādi arī ārpus Kurzemes robežām. Lūdzu, sazinieties ar mums, lai uzzinātu par piegādes iespējām un izmaksām.